Flitreler
Kapat

Satış Sözleşmesi

Satış Sözleşmesi

 

 

Satış: Satış işlemi yalnızca 18 Yaşından büyük ve Türkiye'de ikamet edenlere yapılır.

Vergi: Satışı yapılan tüm ürünlerde KDV dahildir.Vergi hariç satış yapılamaz.

Üye Bilgileri: Üye bilgileri eksiksiz ve hatasız girilmelidir.Teslimat için sabit telefon numarası ve vergi numarası girilmesi zorunludur.Bu bilgiler hem güvenlik için hem de kanuni zorunluluktan dolayı gereklidir.

Fiyat politikası: Mağazamızda satılan tüm ürün fiyatlarını serbest ekonomi kuralları gereği sucugumafyondan.com belirler. Etiket Fiyatı,Satış Fiyatı ve İndirim Fiyat buna dahildir.Müşteri,Ürün yöneticisi,İthalatçısı veya dağıtıcısı dahil hiç kimse fiyatı değiştirmemiz konusunda bizi zorlama yetkisi yoktur.Yazım hataları istisnadır.

Ürün Stokları: Satıştaki bazı ürünlerde stoklu çalışılmamasından dolayı sucugumafyondan.com sipariş verilen ürünlerin tümünün temininden sorumlu değildir.Temin edilemeyen ürün olduğunda müşteriye en kısa sürede bilgi verilerek en uygun seçenekler iletilir.Müşteri dilediğini seçmekte özgürdür.

İade: sucugumafyondan.com sattığı her hangi bir ürünü İade koşulları sayfasında belirtilen durumlarda iade alma garantisi verir.

Ücretler: Mağazamız tarafından tahsil edilen tüm ücretler ilgili bölümlerde müşterinin görebileceği şekilde açıkça görüntülenir.

Müşteri Memnuniyeti: Mağazamız müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak için yoğun çaba harcamaktadır.Mağazamızı zarara uğratmaya yönelik ve genel ticaret kuralları çerçevesinde olmayan müşteri talepleri hariç tüm şikayet ve istekleriniz dikkatle incelenerek ivedilikle sonuçlandırılacaktır.

Güvenlik Tedbirleri: Mağazamıza verilen siparişler,bir dizi güvenlik tedbirlerinden geçtikten sonra müşteriye gönderilir.Mağaza yöneticilerimizin bu işlemler esnasında müşteriden bazı ek bilgiler talep edebilir.Talep edilen bilgiler sizin güvenliğiniz içindir.Müşteri bu talepleri karşılamakla yükümlüdür.Banka ve yöneticilerimiz tarafından güvenli görülmeyen yada kuşku uyandıran siparişler gönderilmez.

Ürün Teslimatı: Teslimatlar yalnızca mağazamız tarafından belirlenen Kargo şirketleri veya kendi dağıtım ağımız ile kimlik kontrolü yapılarak teslim edilir.Farklı bir kargo şirketi ile teslimat talep edilemez.Sipariş verilen Paket teslim alınırken mutlaka kontrol edilmeli hasarlı veya hatalı paketler teslim alınmamalıdır.Paket teslim alındığı anda Siparişiniz Kargo yetkilisi tarafından eksiksiz ve sağlam olarak teslim edilmiş sayılacaktır.

Garanti: Sitede satılan malın garantisinin muhatabı mağazaya ürünü veren ana ithalatçı veya imalatçıdır.

 

sucugumafyondan.com'dan alışveriş yapan herkes bu sözleşmeyi okumuş ve kabul etmiş sayılır.