Flitreler
Kapat

Sık Sorulan Sorular

Soru : Biz Kimiz?
Cevap : 

1985 Yılında kurulan Birlik Tavukçuluk Zirai Ürünler Üretim ve Pazarlama A.Ş  Afyon'a ilkleri getiren öncü bir kuruluştur.  İlk modern yumurta tavukçuluğu ve yine ilk piliç entegrasyonu firmamızca gerçekleştirilmiştir. Halen tavukçuluk ve gıda sektöründe çalışmalarımız devam etmektedir. 23 yıllık firma tecrübemizi ve güvenilirliğimizi arkamıza alarak Afyon'un ünlü sucuk markalarını sizlere e-ticaret platformunda sunuyoruz.


 

 

 

Soru : İnternetten alişveriş güvenilir mi?
Cevap : 

Evet güvenilir, çünkü sitemizde dünyanın en güvenilir kredi kart ödeme sistemi olan SSL güvenlik sertifikalı sistem vardır. Kredi kart bilgileriniz direk bankaya bağlanarak onay görüyor ve sizin kart bilgilerinizi Sucugumafyondan.com yetkilileri bile göremiyor. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kart bilgileri siteden bağımsız olarak GlobalSign tarafından 128 BİT SSL (Secure Sockets Layer) protokoli ile şifrelenip sorgulanmak üzere bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı taktirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiç bir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilemediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri elegeçirmesi engellenmiş olur. 


 

 

 

Soru : Sucuğumafyondan.com'da ödeme çeşitleri nelerdir?
Cevap : 

Ödemeler kredi kartı ve havale /eft ile isteğe bağlı yapılmaktadır.


 

 

 

Soru : Kargo Süresi ne kadar?
Cevap : 

Kargo erişim süresi siparis verildikten sonra en geç 2 iş günüdür. Kargolarımız Yurtiçi kargo tarafından adrese teslim edilmektedir.Kargo ücretlerimiz Tüm Türkiye'ye 5 TL olup 75 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedeli firmamız tarafından karşılanmaktadır.


 

 

 

Soru : Haftasonu Sipariş verirsem ne zaman elime geçer?
Cevap : 

Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişleriniz işleme alındıktan sonra pazartesi kargoya verilmektedir.


 

 

 

Soru : Sitenizde fiyatlar 1 kg fiyatımı? Yaklaşık olarak 1 kg'da kaç sap kangal sucuk bulunmaktadır?
Cevap : 

Evet , sitemizdeki fiyatlar kg fiyatıdır.Ayrıca bazı ürünlerimiz 120gr yada 130 gr şeklinde paketler halinedir zaten onlarda ürünün üzerinde belirtilmiştir.

Yaklaşık olarak 1 Kg sucukta 2 yada 3 sap kangal sucuk bulunmaktadır.Kangal sucuğun boyutuna göre değişmektedir.


 

 

 

Soru : Neden internetten sucuk siparişi vereyim?
Cevap : 

*  Hızlı hizmet anlayışımız olması ve kapınıza kadar paketinizin teslim edilmesi.

*  Ürünlerin firma tesislerinden taze olarak direk tüketiciye ulaştırılması.

*  Hesaplı ve ekonomik olması.